ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده سیم و کابل در ایران می باشیم !

سیم و کابل چیست و چه کاربردی دارد ؟

زمانی که بخواهیم یک جریان الکتریکی را از یک مکان به مکان دیگر انتقال دهیم از قطعه نازک آلومینیومی یا مسی استفاده می کنیم که بر اساس نیاز ما قطر و متر متفاوتی دارد که این ها سایز سیم را مشخص می کنند.

مس بهترین رسانا برای انتقال جریان الکتریکی است اما چون در طی این سال ها قیمت مس افزایش قابل توجهی داشته رسانای آلومینیوم بهترین جایگزین برای مس شده است که علاوه بر اکثر ویژگی های مس ویژگی های دیگری نیز دارد.

اما کابل وسیلهای است که از دو یا چند سیم هادی الکتریکی تشکیل شده و معمولاً در غلاف محافظی قرار دارد و برای انتقال برق بکار میرود.
مهمترین و بیشترین عایقی که در ساختمان کابلها بکار میرود (پلی وینیل کلراید) است که عایقی غیر قابل اشتعال است و این مزیت خوبی در کابلها میباشد.

سیم و کابل

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

سیم و کابل چه فرقی با هم دارند ؟

در یک نگاه 2 اصطلاح کابل و سیم یکسان به نظر می رسد و گاهی اوقات به جای یکدیگر استفاده می شوند اما باید دقت داشته باشید کابل ( Cable ) با سیم ( Wire ) تفاوت دارد، سیم ها جزء کابل ها هستند به عبارتی مجموع چند سیم، یک کابل تشکیل می دهد.

همچنین دامنه استفاده از سیم ها بسیار وسیع است. یک سیم یک رشته یا گروهی از رشته های ماده الکتریکی هدایت شده است، معمولا آلومینیوم یا مس. از طرف دیگر، یک کابل از دو یا چند هادی عایق تشکیل شده است و می توان آن را لخت یا پوشش داد، ساده ترین روش تشخیص بین این دو این است که سیم معمولا قابل مشاهده است، در حالی که بیشتر کابل ها معمولا عایق هستند

سیم و کابل

گالری تصاویر کابل و سیم

ما فروشنده کابل و سیم هستیم !

به دنبال خرید سیم یا کابل هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

فروش سیم و کابل در مجموعه آدیش الکتریک به چه صورت است ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین کالاهایی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، سیم و کابل می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند ها تهیه  و  توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

برند های سیم و کابل

سوالی در ارتباط با سیم یا کابل دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت سیم ها و کابل های موجود به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله سیم ها و کابل ها  دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت سیم ها و کابل های ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

بی متال یا رله های حرارتی ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت سیم ها و کابل های برق چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها ، فروش مستقیم با بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا کابل ها و سیم ها دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

اینمورد در شرایط خاصی شامل سیم ها نیز می شود .

سیم و کابل خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

کابل ها و سیم های خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !