ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده ولت متر در ایران می باشیم !

ولت متر چیست و چه کاربردی دارد ؟

ولت‌سنج یا ولت‌متر دستگاهی است که برای اندازه‌گیری اختلاف پتانسیل الکتریکی و یا ولتاژ بین دو نقطه، در یک مدار الکتریکی بکار می‌رود. برخی از ولت متر‌ها برای استفاده در مدار‌های DC در نظر گرفته شده اند.
برخی دیگر برای بکارگیری در مدارات AC طراحی گردیده اند؛ و بعضی از ولت متر‌های خاصی هستند که برای اندازه گیری در فرکانس رادیویی (RF) طراحی می‌شوند.
این دستگاه‌ها که روی یک صفحه دارای مقیاس نصب شده‌اند؛ و دارای مقیاس وسیعی از اندازه گیری می‌باشند. این دستگاه که در تابلوی برق نصب می‌گردد جهت نمایش وضعیت ولتاژی (مانیتور) ژنراتور‌ها و دیگر وسایل به کار گرفته می‌شود.
مدل‌های قابل حمل این دستگاه که معمولا مجهز به سنجش مقاومت و جریان نیز می‌باشند و در قالب مولتی متر، مورد استفاده در کار‌های برقی و الکترونیکی قرار می‌گیرند.

خرید ولت متر

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

ولت مترهای آنالوگ چیست ؟

همانطور که در روش کار ولتمتر در پاراگراف قبل اشاره شد، ولت متر آنالوگ دستگاه قاب گردان چرخانی هستند که بااضافه کردن یک مقاومت که به طور سری با سیم پیچ (قاب) به عنوان ولت متر استفاده می‌شود.

در حقیقت ولت متر با استفاده از یک قاب کوچک(سیم پیچ) که در یک میدان مغناطیسی قوی قرار گرفته، ولتاژ را اندازه گیری می‌کند.این قاب می‌چرخد و یک فنر کوچک را فشرده می‌کند زاویه چرخش قاب از وضعیت اولیه متناسب جریان گذرنده از قاب (و در نتیجه ولتاژ دو سر ولت متر) می‌باشد حساسیت ولت مترها برحسب «ohms per volt» بیان می‌شود.

ولت متر آنالوگ

گالری تصاویر ولت متر

ما فروشنده ولت متر هستیم !

به دنبال خرید ولت متر هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش ولت متر از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، ولت متر می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با ولت متر دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت ولت متر ها به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله ولت متر ها دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت ولت متر های ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

ولت متر های ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت ولت متر چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم ولت متر، ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا ولت متر ها دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی ولت متر های قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

ولت متر های خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

ولت متر های خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !