ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده کلید هوایی در ایران می باشیم !

کلید هوایی چیست و چه کاربردی دارد ؟

قطعه ی کلید هوایی یا به عبارتی دیگر کلید قطع کننده مدار هوایی (Air Circuit breaker) و یا دژنکتور (Disjoncteur) نوعی از کلید های اتوماتیک فشار ضعیف می باشد که در آمپراژ بالا مورد استفاده می باشند .

لازم به ذکر است از آنجایی که مكانیزم سیستم اطفاء جرقه در کلید هوایی در هوای آزاد انجام می شود لذا به این دسته از كلیدها، كلیدهای هوایی می گویند.
کلید هوایی، کلید است که در آمپر بالا علاوه بر قطع و وصل جریان، حفاظت شبکه برق را نیز به عهده می گیرد، در حالت اتصال کوتاه، افزایش و یا کاهش بیش از حد فرکانس، افزایش یا کاهش بیش از حد ولتاژ، افزایش حرارت تجهیزات در اثر توان عبوری بیش از حد از آن ها یا اضافه بار و… اشاره کرد.

کلید هوایی

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

ساختار کلید های هوایی به چه صورت میباشد؟

کلید های فشار توانمند هوایی به نحوی پباده سازی گردیده اند که به طور خود کار از به طور دستی و یا این که به وسیله رله از محل امر انقطاع و وصل میگردند، در وضعیت تحت ولتاژ و زیر بار و در زمان اتصال کوتاه که جریان عبوری از مدار ممکن میباشد تا ۱۰ برابر جریان نامی در دژنکتور باشد، قادرند مدار را جدا کنند بدون آنکه آسیبی به آن رسد.

کلیدهای هوایی برای نگهداری از یک مدار الکتریکی در مقابل خطرها ناشی از اضافه بار، اتصال کوتاه و اتصال به زمین، حفاظت موتوری و ژنراتوری پباده سازی شده است. برعکس فیوز که یک بار کار کرده و بعداز آن می بایست تعویض شود و می تواند مجدداً (به‌طور اتوماتیک یا این که دستی) وارد مدار شود.

کلید هوایی آدیش الکتریک

گالری تصاویر کلید هوایی

ما فروشنده کلید هوایی هستیم !

به دنبال خرید کلید هوایی هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش کلید هوایی از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، کلید هوایی می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با کلید هوایی دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت کلید های هوایی چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله کلید های هوایی دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت کلید هوایی ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

کلید هوایی ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت کلید هوایی چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم کلید هوایی ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا کلید هوایی دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی کلید های هوایی قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

کلید های هوایی خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

کلید های هوایی خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !