ما بزرگترین فروشنده کلید حرارتی زیمنس در ایران هستیم !

کلیدهای حرارتی زیمنس با کد 3RV2 معرفی می شوند و بهترین تجهیز جهت راه اندازی و حفاظت برای الکتروموتور ها هستند. کلیدهای حرارتی با نام های راه انداز موتور یا موتور استارتر نیز شناخته می شوند.

کلید های حرارتی جهت قطع و وصل کردن با سوئیچ، حفاظت اضافه بار و همچنین حفاظت اتصال کوتاه الکتروموتور های سه فاز به کار گرفته می شوند.

با انتخاب یک کلید حرارتی مناسب، متناسب با جریان نامی الکتروموتور استاندارد می توان در دما های کمتر از 60 درجه سانتی گراد تمام حفاظت ها را برای الکتروموتور فراهم کرد.

قابلیت های کلید حرارتی زیمنس چیست ؟

ز قابلیت های مهم  کلید حرارتی می‌توان به قابلیت قطع و وصل زیر بار و قابلیت تنظیم دقیق آمپر در یک رنج و عدم نیاز به کنتاکتور جهت قطع مستقیم الکتروموتور اشاره کرد.

همچنین کلیدهای حرارتی دارای کلید تست جهت سالم بودن کلید، شستی قطع  و وصل برای کنترل دستی  و سه فاز قدرت برای ورودی برق و خروجی آن به الکتروموتور می‌باشند.

همچنین دارای درجه تنظیم  جریان(مانند بی‌متال) می‌باشند که جریان ترجیحا باید 10 درصد بالاتر از جریان نامی الکترو مورتو تنظیم شود.

با توجه به مشخصات و قابلیت های مذکور می‌توان کلیدهای حرارتی را بعنوان بهترین محافظ موتور شناخت.

ما فروشنده کلید حرارتی زیمنس هستیم !

به دنبال خرید کلید حرارتی زیمنس هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

تفاوت کلید حرارتی و بی متال

شایان ذکر است کلید های حرارتی علاوه بر حفاظت اضافه بار ، وظیفه کلید ( قطع و وصل نمودن تجهیزات برقی ) را به عهده دارد در صورتیکه بی متال به عنوان یک تجهیز جانبی و تنها به منظور حفاظت در برابر اضافه بار به کنتاکتور متصل می شود .
پیشنهاد ما خرید کلید حرارتی های شرکت زیمنس است تا با خیال آسوده از موتور و تجهیزات صنعتی خود در برابر اضافه جریان محافظت کنید

ساختمان کلید های حرارتی برند زیمنس

  •  دکمه ای برای قطع و وصل یا کلید ۰-۱
  •  دارای سه فاز قدرت است ورودی به برق و خروجی آن به موتور وصل می شود.
  • قابلیت درجه تنظیم جریان
  • کلید تست

مزایای کلید حرارتی :

یکی از بارزترین مزایای کلید حرارتی، نقش آن در هنگام بروز خطا و نشتی جریان می باشد که به سرعت الکترو موتور را از مدار خارج میکند.