ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده فیوز در ایران می باشیم !

فیوز چیست و چه کاربردی دارد ؟

فیوزها  اتصالات ساده‌ای هستند که در مواقع لزوم جریان برق را قطع کرده تا تجهیزات برقی آسیب نبینند. به عبارت دیگر فیوز در شبکه ها و مدار های الکتریکی قطعه ایست که وظیفه تنظیم برق ورودی به مدار مورد نظر را داشته و در صورت ایجاد بار اضافی، اتصال جریان برق را قطع کرده و باعث می شود دستگاه ها و یا مسیر جریان برق، آسیب نبیند.

نوسانات جریان برق در شبکه های برقی می‌تواند آسیب زیادی به مصرف‌کننده‌ها و تجهیزات الکتریکی وارد کند. اما وجود فیوز سبب می‌شود تا این نوسانات با عبور از پلی به نام فیوز ، کنترل شوند.

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین پارامتر هایی که یک فیوز برق استاندارد باید از آن بهره مند باشد، قدرت زیاد در قطع شدن آن است.

این ویژگی شاید برای تجهیزات خانگی کم اهمیت باشد ولی اگر تجهیزات صنعتی و گران قیمت را در نظر داشته باشید، استفاده از این نوع بهترین گزینه می باشد؛ زیرا ریسک آسیب دیدگی دستگاه های مهم را در زمان بروز مشکل به صفر می رساند.

فیوز

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

اجزای تشکیل دهنده ی فیوز برق چیست ؟

به غیر از متریال هایی که برای پوشاندن سطح خارجی و اتصالات این وسیله به کار رفته اند و شکل و شمایل آن را متفاوت می سازند.

بخش اصلی آن، در واقع یک سیم فلزی است که توانایی مقاومت در برابر جریان تا یک حد مشخصی را دارد و اگر از حد انتظار بیشتر شود، عناصر سازنده ی این سیم ذوب شده و باعث قطع شدن برق قبل از وقوع هر حادثه و خطری می گردد؛ لذا از این طریق است که انواع فیوز برق برای کنترل و حفاظت سیستم برق کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

فیوز آدیش الکتریک

گالری تصاویر فیوز برق

ما فروشنده فیوز هستیم !

به دنبال خرید فیوز هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش فیوز برق از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، فیوز برق می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با فیوز برق دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت فیوز ها به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله فیوز برق دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت فیوز برق ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

فیوز های ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت فیوز برق چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم فیوز ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا فیوز ها دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی فیوز های برق قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

فیوز برق خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

فیوز برق خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !