ما بزرگ ترین تامین کننده محصولات زیمنس در ایران هستیم !

نمایندگی زیمنس

معرفی برند زیمنس

زیمنس، (به آلمانی: Siemens) شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تأسیس شد. امروزه شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند.

از جمله محصولات زیمنس می توان به کلید اتوماتیک زیمنس ، کلید هوایی زیمنس ، حرارتی زیمنس ، اتوماتیک زیمنس ، محافظ جان زیمنس و … اشاره کرد .

برند زیمنس

با محصولات زیمنس آشنا شوید !

کنتاکتور زیمنس

کنتاکتور زیمنس یک رله کنترل شده است که به منظور کلید زنی مدارهای الکتریکی قدرت و صنعتی استفاده می شود. کنتاکتور معمولاً توسط یک مدار کنترل می شود که قدرت بسیار پایین تری نسبت به مدار کلید زده شده دارد، کنتاکتور زیمنس قیمت بسیار مناسبی دارد که برای خرید و دریافت قیمت کنتاکتور زیمنس  آن با ما تماس بگیرید .

به تعریف ساده تر کنتاکتور زیمنس آلمان کلیدهای الکترو مغناطیسی هستند که با استفاده از جریان کوچک تر، یک جریان بزرگتر و بیشتر را کنترل و قطع و وصل می کنند.

این فعملیات به این شکل می باشد که جریان کوچک به کنتاکتور ارسال می شود و کنتاکتور متوجه می شود که در حال حاضر می بایست کلید داخلی خود را در حالت روشن قرار دهد و همچنین وقتی که آن جریان کوچک قطع شد، کنتاکتور متوجه می شود که  باید کلید داخلی خود را در حالت قطع قرار دهد.

شرکت زیمنس دارای سابقه بسیار درخشانی در حوزه برق صنعتی می باشد، از این رو این شرکت توانسته به تولیدات بسیار با کیفیتی از قبیل کنتاکتور دست یابد .

کنتاکتور زیمنس

از انواع کنتاکتور زیمنس ها می‌توان به کنتاکتور های خازنی اشاره کرد که به منظور راه اندازی خازن های قدرت مرد استفاده قرار می‌گیرند و این خازن ها معمولا در بانک های خازنی برای اصلاح ضریب قدرت استفاده می‌شوند.

اما کنتاکتورهای خازنی نسبت به کنتاکتورهای معمولی دارای کنتاکت کمکی مخصوص کنتاکتورخازنی و 6 تکه سیم که مقاومت آنها  در سیم های افشان معمولی بالاتر است، می‌باشد.

نقش این 6 تکه سیم این است کنتاکت کمکی را به لحاظ الکتریکی به صورت موازی به کنتاکتور متصل می‌کنند.

در کنتاکتور زیمنس خازنی کنتاکت کمکی قبل از کنتاکتور اصلی وارد مدار شده تا با شارژ اولیه خازن از طریق سیم های با مقاومت بالا، کنتاکتور آسیبی نبیند و بعد از اینکه کنتاکتور اصلی وارد مدار گردد، کنتاکت خازنی از مدار خارج می‌شود.

در اصل ورود کنتاکت خازنی در مرحله اول  از تغییرات شدید جریان در لحظه وصل جلوگیری می‌کند.

کنتاکتور زیمنس خرید و فروش بسیار خوبی در سطح کشور دارد و برای خرید کنتاکتور زیمنس می توانید با آدیش الکتریک تماس بگیرید.

کنتاکتور زیمنس از سری 3RT در دسته بندی تجهیزات فشار ضعیف زیمنس بوده و این دسته از محصولات زیمنس به صورت کلی تشکیل شده از خانواده ی تجهیزات سوئیچینگ از قبیل ( چراغ های آلارم زیمنس، کلید حرارتی زیمنس،  کنتاکتور زیمنس،تجهیزات شبکه مربوط به تجهیزات فشار ضعیف، بیمتال زیمنس، کلید ها وشاستی ها زیمنس، سافت استارتر زیمنس و منبع تغذیه زیمنس)  می باشد.

به منظور خرید کنتاکتور زیمنس ودریافت قیمت کنتاکتور زیمنس با نمایندگی کنتاکتور زیمنس یعنی آدیش الکتریک تماس بگیرید !

plc زیمنس

plc زیمنس یا اتوماسیون زیمنس

یکی از پرکاربردترین شرکت ها در زمینه ساخت و تولید PLC های کارآمد شرکت محبوب آلمانی یعنی پی ال سی زیمنس می باشد که توانسته درصد بالایی از بازار دنیا و البته به لطف رابطه خوب این شرکت با کشورمان، بازار ایران را نیز در اختیار داشته باشد.

پی ال سی زیمنس کنترل کننده ی برنامه پذیری می باشد که زیر مجموعه خانواده کامپیوتر ها می باشد؛ این کنترل کننده اکثرا در مقاصد صنعتی کاربرد دارد.

با توجه به ساختار محکمو قابلیت‌های استثنایی مثل کنترل متوالی، کنترلر‌های PID،  تایمر‌ها و شمارنده ها، راحتی در برنامه نویسی، قابلیت کنترل قابل اعتماد و راحتی استفاده از سخت افزار، PLC زیمنس قطعه ای بیشتر از یک کامپیوتر دیجیتال صنعتی می باشد.

و باید خرید PLC زیمنس را در سریعترین زمان ممکن انجام داد.

یکی از بهترین شرکت ها در حوزه ساخت  PLC زیمنس کارآمد شرکت معروف آلمانی زیمنس است  که توانسته درصد بالایی از بازار دنیا و البته ایران را با توجه به قیمت پی ال سی زیمنس که بسیار رقابتی است در اختیار داشته باشد.

plc زیمنس قیمت تعیین شده و استانداردی دارد که شما می توانید برای دریافت آن با ما تماس بگیرید، plc زیمنس صنعتی ، plc زیمنس 200، plc زیمنس 1200 از جمله مدل های متفاوت در حوزه فروش plc زیمنس هستند .

برای خرید plc زیمنس و همچنین دریافت قیمت پی ال سی زیمنس یا قیمت plc زیمنس با ما تماس بگیرید !

مزیت های پی ال سی زیمنس یا اتوماسیون زیمنس چیست ؟

  • پی ال سی های شرکت زیمنس یا اتوماسیون زیمنس در انواع مختلف و با قابلیت های گسترده ارتباطی قادر هستند؛ کیفیت مطلوب مورد نظر را فراهم آورند.
  • اطمینان پذیری بالای این plc می تواند نقطه قوتی برای این نوع کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر باشد.
  • قابلیت گسترش ظرفیت های ورودی و خروجی و توان بالای CPU های pls siemens سبب شده است در بین سایر رقبا، چندین گام جلوتر قرار گیرد.
  • قیمت plc زیمنس بسیار به صرفه است .

با کلید حرارتی زیمنس آشنا شوید !

کلید حرارتی زیمنس کلید هایی هستند که  در جهت حفاظت از اختلاف بار و همچنین جریان  کاربرد دارد و معمولاً  بر سر راه مدار الکتروموتورها بر اساس واحد آمپر و کیلو آمپر قرار میگیرد، قیمت کلید حرارتی زیمنس با توجه به کیفیت و کارایی آن بسیار به صرفه تر از سایر برند ها می باشد.

از ویژگی های مهم کلید حرارتی زیمنس این است که بعد از جریان نشتی بلافاصله برق الکترو موتور را از مدار خارج میکند به این نوع کلید ها، کلید اورلود هم میگویند که در برند زیمنس به لحاظ دسته بندی این نوع کلید ها بر حسب تیپ از مدل 3VE ( که مدل قدیم کلید حرارتی  می باشد ) شروع می شود .
بهترین راه و در دسترس ترین راه برای تهیه مطمئن کلید حرارتی زیمنس فروشگاه آدیش الکتریک  می باشد .
برای دریافت قیمت کلید حرارتی زیمنس با ما تماس بگیرید.

کلید حرارتی زیمنس

فیوز مینیاتوری زیمنس

کلید زیمنس چیست ؟

فیوزمینیاتوری یا کلید مینیاتوری تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را دربرابر اتصال کوتاه و اضافه بارمحافظت می کند.

ساختمان داخل این کلید ها (فیوزها) شامل عملکرد بی متال برای حفاظت اضافه بار و عملکرد مغناطیسی جهت حفاظت ازاتصال کوتاه است.

فیوز مینیاتوری از نظر کاربرد به تیپ های B روشنایی، D ترانسفورماتوری، C موتوری، K قدرت و Z بسیار حساس، تقسیم بندی می شوند.

زمان قطع این تیپ هابه ترتیب از سریع ترین عملکرد: D/ C/ B/ Z

لازم  به ذکر است این فیوز ها قابلیت اتصال تجهیزات جانبی از جمله کنتاکت های کمکی را نیز دارد .

برای دریافت قیمت مینیاتوری زیمنس و همچنین قیمت کنتاکتور زیمنس می بایست با نمایندگی کلید مینیاتوری زیمنس یعنی آدیش الکتریک تماس حاصل نمایید ، لیست قیمت مینیاتوری زیمنس هر روز بروز خواهد شد .

کلید محافظ جان زیمنس

مبنای کار کلیدهای محافظ جان زیمنس حفاظت در مقابل برق گرفتگی به صورت غیر مستقیم است به این معنی که  در اتصال فاز به بدنه کاربرد دارد ، این کلید در مقابل تماس مستقیم  برق حفاظت ایمنی مطمئنی ندارد.

محافظ جان زيمنس از مرغوب ترین محصولات این برند نام آشنای آلمانی می باشد ، شما می توانید به منظور دریافت قیمت محافظ جان زیمنس با آدیش الکتریک تماس بگیرید .

همچنین قیمت کلید محافظ جان زیمنس هر روز مرتبا بروزرسانی می شود به همین دلیل برای خرید محافظ جان زیمنس و همچنین قیمت کنتاکتور زیمنس در همان روز استعلام قیمت اقدام نمایید .

محافظ جان زیمنس

کلید هوایی زیمنس

این نوع کلید‌ها از اشکال دیگری از کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف بوده که در آمپراژ بسیار بالا مورد استفاده قرارمی گیرند. حد بالای جریان این کلید‌ها تا ۶۳۰۰ آمپر است.جریان دائم، نامیکلید هوایی از ۶۳۰ آمپر تا ۶۳۰۰ آمپر می باشد.

موارد مصرف کلید هوایی عمدتأ در ورودی تابلو‌ها بوده که هم جریان بالایی دارد و هم برقراری Selectivity کامل بین کلیدهای ورودی و خروجی که از نوع کامپکت می‌باشند ضروری است.

این کلید از دو قسمت قدرت و الکترونیک ساخته شده است که قسمت الکترونیک آن از ساختار میکروپروسسوری و کامپیوتری تبعیت می‌ نماید. به همین دلیل این کلید‌ها علاوه بر قطع و وصل خط، حفاظت شبکه را نیز بر عهده دارد و در شرایط افزایش یا کاهش بیش از حد ولتاژ، افزایش و یا کاهش بیش از حد فرکانس، اتصال کوتاه شدن شبکه، افزایش حرارت تجهیزات در اثر توان عبوری بیش از حد از آن‌ها یا  … نیز قادر به حفاظت می‌باشند.

برای دریافت لیست قیمت کلید هوایی زیمنس با ما تماس بگیرید .

کلید هوایی زیمنس به صورت سه و چهار پل ساخته می شود که نوع سه پل دارای سه فاز و نوع چهار پل دارای ترمینال نول نیزمی باشد.

مهترین مساله در کلید هوایی زیمنس اینست که این کلیدها از دوقسمت قدرت و الکترونیک تشکیل شده است که در قسمت الکترونیکی آن ساختار میکرو پروسسوری تبعیت می کند ودارای تنظیمات وساختاربسیاردقیقی میباشد.

این نوع کلید های هوایی زیمنس دارای ETU می باشد که حفاظت این کلید هوایی زیمنس را چندی برابر نموده است.رله ETU کلید های هوایی زیمنس قابلیت اتصال به شبکه اتوماسیون صنعتی زیمنس را دارد.

کلید هوایی زیمنس

کلید اتوماتیک زیمنس

کلید اتوماتیک زیمنس

درتمامی تابلو  برق های مراکز صنعتی جهت حفاظت وکنترل جریان برق ورودی از کلید اتوماتیک زیمنس استفاده می شود.

این کلید های کمپکت برای حفاظت از تجهیزات صنعتی در مقابل اضافه بار و جریان اتصال کوتاه به کارگرفته می شود.

دلیل استفاده از کلید اتوماتیک زیمنس اینست که، فیوزهای تابلو برق همیشه نمی تواند عمل حفاظت موضعی را به طور کامل وبدون خطا انجام دهد،

از بابت دیگر درصورتی که نیاز به قطع همزمان سه فاز باشد نمی توان از فیوز و کلید فیوز استفاده کرد و باید از اتوماتیک زیمنس استفاده کرد.

کلید اتوماتیک زیمنس پس از قطع مدار در اثر جریان زیاد یا هرعامل دیگری بلافاصله آماده بهره برداری مجدد می باشد.

سافت استارتر زیمنس وسیله ای برای راه اندازی نرم و تدریجی الکتروموتور میباشد. جهت راه اندازی الکتروموتورهای زیمنس و یا هر الکتروموتور دیگری از دو روش عمده ضربه ای و روش نرم استفاده می شود.

  • در روش ضربه ای عمدتا شامل نصب کنتاکتور زیمنس به صورت ستاره مثلث برروی تابلو برق نصب می شود که دارای عمر کمتری نسبت به روش نرم دارد.

  • در روش نرم از سافت استارتر زیمنس استفاده می شود که الکتروموتور به صورت تدریجی وارد مدار می شود و آسیب کمتری نسبت به حالت ضربه ای دارد.
  • در روش نرم، سافت استارتر زیمنس تنها یک کابل 3 رشته به سافت استارتر متصل می شود و بنابراین صرفه جویی قابل توجهی درهزینه کابل نسبت به حالت ضربه ای و کنتاکتور دارد.

گالری تصاویر زیمنس

ما قادر به تامین تمامی مدل های زیمنس هستیم !

به دنبال خرید قطعات و تجهیزات برق صنعتی با برند زیمنس هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخی پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

اصالت محصولات زیمنس به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت محصولات زیمنس به چه میزان است ؟

محصولات ارائه شده توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت تجهیزات زیمنس چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم تجهیزات و قطعات برق صنعتی ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا محصولات زیمنس دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

محصولات به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

خرید شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید