ما بزرگ ترین تامین کننده محصولات اشنایدر در ایران هستیم !

نمایندگی زیمنس

معرفی برند اشنایدر الکتریک

شرکت اشنایدر الکتریک، در سال 1836 در کشور فرانسه تأسیس گردید. این شرکت در زمینه مدیریت انرژی و راه‌حل‌های صنعتی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و خدماتی فعالیت می‌کند. اعتبار و اعتماد مشتریان به این شرکت باعث شد که اشنایدر در سال ۲۰۱۵ در فهرست ۵۰ شرکت برتر اروپا قرار گیرد.

اشنایدر الکتریک

با محصولات اشنایدر الکتریک آشنا شوید !

کنتاکتور اشنایدر الکتریک

کنتاکتور اشنایدر الکتریک وسیله اي است که در آن با استفاده از خاصیت الکترومفناطیس تعدادي کنتاکت به یکدیگر وصل یا از یکدیگر جدا می شوند. از این خاصیت جهت قطع و وصل و یا تغییر اتصال مدار استفاده می شود. هر کنتاکتور معمولاً داراي سه کنتاکت اصلی براي مدارمی باشد.

کنتاکتور از دو هسته E شکل که یکی ثابت و دیگري متحرك است، تشکیل می شود. در میان هستۀ ثابت یک سیم پیچ قرار دارد که با عبور جریان از آن نیرویی ایجاد می شود که هسته متحرك را به هستۀ ثابت متصل می­کند. با حرکت هستۀ متحرك، تعدادي کنتاکت باز، بسته و تعدادي کنتاکت بسته، باز خواهند شد.

شرکت اشنایدر الکتریک با توجه به دارا بودن فناوری های اختصاصی در حوزه برق صنعتی توانسته کنتاکتور های صنعتی بسیار با کیفیتی را تولید و در سراسر جهان به فروش برساند !

کنتاکتور اشنایدر اصل چه مشخصاتی دارند ؟

کنتاکتور اشنایدر اصل را به راحتی میتوان از کنتاکتور اشنایدر چینی تشخیص داد، شما می توانید کنتاکتور اشنایدر اصلی را از طریق مجموعه آدیش الکتریک خریداری نمایید .

کنتاکتور اشنایدر قیمت ثابتی دارد که می توانید آن را از طریق تماس با ما دریافت نمایید، همچنین برای دریافت کاتالوگ کنتاکتور اشنایدر به بخش مقالات مراجعه نمایید .

مراقب باشید تا کنتاکتور اشنایدر چینی را به عنوان جنس اصل به شما نفروشند.

لازم به ذکر است آدیش الکتریک به عنوان نمایندگی کنتاکتور اشنایدر بوده و تمامی محصولات قابل فروش از برند اشنایدر الکتریک را با هولوگرام به شما ارائه خواهد داد .
این هولوگرام نشان دهنده گارانتی و خدمات فروش به هنگام خرید کنتاکتور اشنایدر می باشد، در صورتی که نیاز به دریافت قیمت کنتاکتور اشنایدر الکتریک هستید و یا قصد انواع کنتاکتور اشنایدر را دارید با ما تماس بگیرید .

انواع مدل های کنتاکتور اشنایدر :

کنتاکتور اشنایدر 32 آمپر ، کنتاکتور اشنایدر d40 ، کنتاکتور اشنایدر d9 ، کنتاکتور اشنایدر d12 ، کنتاکتور اشنایدر d25 ، کنتاکتور اشنایدر d32

برای خرید کنتاکتور اشنایدر اصل با ما تماس بگیرید

بی متال اشنایدر الکتریک

بی متال چیست ؟ رله اشنایدر ( بی متال اشنایدر ) به صورت سری با موتور در مدار قرار می گیرد و عمل محافظت جهت جلوگیری از اضافه جریان را انجام می دهد .

عملکرد بی متال تک فاز و بی متال سه فاز اشنایدر الکتریک به این صورت است که بر اساس افزایش دمای ناشی جریان اضافه ی عبوری از مدار کار می کند و باعث قطع شدن مدار گردیده و به این صورت باعث جلوگیری از آسیب رسید به مدار می شود .

عملکرد بی متال اشنایدر بر اساس اختلاف ضریب انبساط حرارتی دو فلز در قلب این قطعه می باشد،حرارت باعث تغییر طول  فلز ها شده و مسیر جریان را قطع می کند .

بی متال ها دارای انواع بی متال چهار پل ، بی متال تله مکانیک ، بی متال الکترونیکی و .. می باشد، بی متال اشنایدر قیمت تعیین شده و ثابتی در روز دارد که با تماس با ما می توانید آن را دریافت نمایید .

بی متال اشنایدر قیمت

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک چیست ؟

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک که به عنوان کلید کمپکت شناخته می شود، زیر دسته کلید های الکترومکانیکی فشار ضعیف است که وظیفه محافظت، وصل یا قطع کردن مدار الکتریکی را بر عهده دارد .

برای دریافت قیمت کلید اتوماتیک schneider با ما تماس بگیرید.

 • قیمت کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر
 • قیمت کلید اتوماتیک ۱۶۰۰ اشنایدر
 • قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر 100 آمپر
 • قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر 160
 • قیمت کلید اتوماتیک 630 آمپر اشنایدر

نقش اصلی کلید اتوماتیک اشنایدر در جلوگیری از چه چیزی است چیست ؟

 • اضافه بار حرارتی : در شرایط غیر عادی جریان، حرارت بین عایق و هادی به وجود می آید اگر این شرایط ادامه داشته باشد باعث ایجاد اتصال کوتاه در مدار شده که این میزان حرارت تابعی از مربع جریان خطی (I)، مقاومت در هادی (R) و مقدار زمان جریان (t) عبوری هستند.
 • اتصال کوتاه مدار : شرایط اتصال کوتاه تنها با قطع مدار قابل کنترل است که در این حالت کلید اتوماتیک اتصال کوتاه را تشخیص داده و سریعاً جریان مدار را متوقف و از ایجاد آسیب های عمده جلوگیری می کند.

 

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک توانایی قطع و وصل جریان نامی و جریان اتصال کوتاه و اضافه بار را داراست .

ساختار داخلی کلید اتوماتیک اشنایدر از سه کنتاکت اصلی قدرت کمکی و جرقه گیر تشکیل شده است، شما می توانید برای دریافت قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک و یا لیست قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک با ما تماس بگیرید .

گفتنی است که  کلید های اتوماتیک  برند اشنایدر به این خاطر که در آنها بی متال تعبیه شده است، با عبور جریان از بی متال ها شروع به گرم شدن می کند.

به منظور بهره برداری هرچه بیشتر از کلید اتوماتیک اشنایدر می بایست به نکاتی مانند قابلیت ارتباط کلید اتوماتیک اشنایدر، واحد حفاظتی کلید اتوماتیک اشنایدر، تنظیمات کلید اتوماتیک اشنایدر دقت داشت .

انواع مدل های کلید اتوماتیک اشنایدر :

 • کلید اتوماتیک اشنایدر
 • کلید اتوماتیک اشنایدر 100 آمپر
 • کلید اتوماتیک اشنایدر قیمت
 • کلید اتوماتیک اشنایدر قابل تنظیم
 • کلید اتوماتیک اشنایدر 250
 • کلید اتوماتیک اشنایدر 160
 • کلید اتوماتیک اشنایدر 400 آمپر
 • کلید اتوماتیک اشنایدر چیست
 • کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک
 • کلید اتوماتیک اشنایدر nw

با کلید مینیاتوری اشنایدر آشنا شوید !

مینیاتوری تکفاز اشنایدر یا فیوز مینیاتوری اشنایدر از مدارهای الکتریکی در مقابل جریان غیر مجاز حفاظت می کند ، عملکرد این کلید به این صورت است که اگر جریانی بیش از اندازه از آن عبور کند به منظور جلوگیری از اتصالی و صدمه دیدن تجهیزات الکتریکی جریان برق را قطع خواهد کرد .

این قطعه یکی از مهمترین عناصر حفاظتی در تابلو های برق است که بر اساس جریان نامی انتخاب می شود ، دو جریان در کلید مینیاتوری مطرح است که جریان نامی و جریان لحظه ای اتصال کوتاه می باشد

کلید مینیاتوری اشنایدر قیمت متنوعی دارد که این نشان وجود اجناس فیک یا تقلبی در بازار است که باید مراقب باشید به هیچ وجه این کلید ها را نخرید.

 

کلید مینیاتوری اشنایدر الکتریک

دو نکتۀ مهم  در استفاده از کلید مینیاتوری اشنایدر، انتخاب کلید مینیاتوری مناسب با کاربرد مورد نظر و  نحوه تست کلید است. کلید مینیاتوری اشنایدر در دو نوع B و C با کاربرد روشنایی و موتوری و در رنج جریان 2 تا 63 آمپر به صورت تک پل، دوپل، سه پل و چهار پل عرضه می شود.

 • تیپ :B این کلیدها مخصوص روشنایی هستند و به سرعت در مقابل جریان اضافه واکنش نشان می دهند.
 • تیپ :C این کلیدها برای راه اندازی موتورهایی که توان کم دارد و جریان راه اندازی بالایی ندارند استفاده می شود.

کلید مینیاتوری اشنایدر بلغاری در انواع B و C با کاربرد های موتوری ، روشنایی و در جریان های 2 الی 63 آمپر در انواع یک تا چهار پل عرضه می شوند .

شما می توانید مینیاتوری اشنایدر یا فیوز مینیاتوری اشنایدر اصل را از اشنایدر الکتریک تهیه نمایید، به منظور دریافت قیمت مینیاتوری اشنایدر با نمایندگی مینیاتوری اشنایدر یعنی آدیش الکتریک تماس بگیرید .

با خرید فیوز مینیاتوری اشنایدر از آدیش الکتریک ( نمایندگی مینیاتوری اشنایدر ) خیال خودتان را در ارتباط با اصل بودن آن راحت نمایید .

برای دریافت لیست مینیاتوری اشنایدر یا کاتالوگ فیوز مینیاتوری اشنایدر با ما تماس بگیرید.

کلید حرارتی اشنایدر

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

کلید محافظ موتور یا کلید حرارتی اشنایدر از پر اشتفاده ترین کلید ها در برق صنعتی و تابلو برق ها می باشد، از این کلید برای حفاظت در مقابل اتصال کوتاه استفاده می شود. با وجود این کلید نیازی به فیوز مینیاتوری و بی متال نمی باشد .

به طور کلی هر به حالت غیر عادی که در عملکرد سیستم به وجود می آید خطا گفته می شود. از این حالت های غیرعادی می‌توان به وقوع اتصال کوتاه، افزایش و یا کاهش بیش از حد ولتاژ، افزایش یا کاهش بیش از حد فرکانس، افزایش حرارت تجهیزات در اثر توان عبوری بیش از حد از آن ها یا اضافه بار، از سنکرون خارج شدن ژنراتورها و غیره اشاره کرد. اتصال کوتاه ها از مهم ترین خطاهایی هستند که در یک شبکه به وجود می آید که میتوان توسط بی متال اشنایدر از آن جلوگیری کرد.

کلید حرارتی مانند بی متال ها در رنج های مختلف و همچنین قابل تنظیم ساخته می شود.

عملکرد با توجه به ابعاد کلید حرارتی اشنایدر تقریبا مشابه بی متال میباشد ولی ضریب امنیت بالاتر کلید حرارتی نسبت به بی متال موجب برتری و استفاده بیشتر آن شده است.

لازم به ذکر است کنتاکت کمکی کلید حرارتی اشنایدر یکی از مزیت های این برند است

برای اطلاعات بیشتر به جدول رنج کلید حرارتی اشنایدر مراجعه کنید.

تفاوت رنج کلید حرارتی اشنایدر و بی متال با توجه به رنج کلیدهای حرارتی اشنایدر  به شرح زیر می باشد :

 در هنگام خطا سه فاز مدار قدرت را قطع کرده و باعث قطع الکترو موتور می شود ولی بی متال توسط کنتاکت های فرمان خود مدار فرمان را قطع می کند.

کلیدهای حرارتی اشنایدر قیمت تعیین شده ای در روز دارد که برای دریافت لیست قیمت کلید حرارتی اشنایدر و کاتالوگ کلید حرارتی اشنایدر میتوانید با ما تماس بگیرید .

کلیدهای حرارتی اشنایدر الکتریک در تنوع بسیار در مدل های GV2 و GV3 و GV7 ساخته می شوند. رنج کلیدهای حرارتی اشنایدر از 0.1 آمپر تا 32 آمپر برای سری GV2، از 9 آمپر تا 65 آمپر برای سری GV3 و از 60 آمپر تا 220 آمپر برای سری GV7 تعبیه شده است.

محافظ جان اشنایدر الکتریک چیست ؟

برای حفاظت از جان افراد در برابر خطر برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات  نشتی جریان، از کلیدهای محافظ جان استفاده می شود. این کلیدها که بر مبنای حساسیت خود به دو نوع خانگی (تک فاز) و صنعتی (سه فاز) تقسیم می شوند.

محافظ جان اشنایدر علاوه بر حفاظت افراد در مقابل تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق، با جلوگیری از نشتی جریان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز موثر خواهند بود.

کلید محافظ جان اشنایدر به دو دسته زیر تقسیم می شود.

از کلید FI در نوع تک فاز فقط فاز و نول عبور می کند اما در نوع سه فاز ،3  فاز و نول استفاده می شود.

این کلیدها از نظر عملکرد به دو تیپ RCCB و RCBO تقسیم می شوند:

1- در تیپ RCCB فقط حفاظت انسان انجام می شود که مقدار جریان حک شده بر روی کلید FI بیانگر جریان مجاز عبوری از کلید است.

2- در تیپ RCBO علاوه بر حفاظت انسان جریان اتصال کوتاه و اضافه بار را هم می توان کنترل نمود. که مقدار جریان حک شده بر روی کلید FI بیانگر جریان مجاز و حد عملکرد آن است.

به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

 • محافظت انسان در برابر تماس مستقیم با قطعات الکتریکی (30 میلی آمپر)
 • محافظت قطعات الکتریکی در برابر خطر آتش سوزی (300 میلی آمپر)

محافظ جان اشنایدر قیمت تعیین شده ای در روز دارد، شما برای دریافت قیمت فیوز محافظ جان اشنایدر و  یا خرید محافظ جان ترکیبی اشنایدر با مجموعه آدیش الکتریک تماس بگیرید .

کلید محافظ جان اشنایدر

کلید هوایی اشنایدر

کلید هوایی اشنایدر الکتریک

کلید هوایی اشنایدر به صورتی ساخته شده‌اند که به طور اتوماتیک از راه موتور الکتریکی و یا به صورت دستی کنترل شوند. در حالت تحت ولتاژ  و در زمان اتصال کوتاه  و زیر بار  که جریان عبوری از مدار ممکن است تا ده برابر جریان نامی برسد قادر می باشد  بدون آنکه آسیبی به آن برسد مدار را قطع کند.

در واقع کلید هوایی اشنایدر به دو حالت خودکار یا دستی عمل می‌کنند.

اتصال کوتاه مدار از مهم‌ترین و محتمل‌ترین خطاهایی می‌باشد که در شبکه‌های برق به وجود می‌آید. این خطاها ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیایند برای مثال بر اثر برخورد یک یا دو فاز با زمین و همچنین اتصال دو یا سه فاز به یکدیگر.

در این حالت جریان بسیار زیادی در حدود  ۱۰۰ برابر جریان حالت عادی، از شبکه عبور می‌کند. عبور این جریان می‌تواند تأثیرات زیان باری بر روید شبکه برق داشته باشد که مهم‌ترین آن اثرات حرارتی روی تجهیزات شبکه است که دلیل اصلی سوختن و آسیب دیدن عایق آن‌ها می‌باشددر نتیجه بر طرف کردن خطا در سیستم باید در زمان کوتاهی صورت گیرد.

کنترل فاز اشنایدر چیست ؟

 محصولات شرکت اشنایدر یکی از شناخته شده ترین محصولات در زمینه تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی و در راستای حفاظت، توزیع و انتقال انرژی است .

   یکی از مهم ترین بخش های یک سیستم الکتریکی، موتور الکتریکی است. بنابراین عملکرد صحیح موتور اهمیت بسیاری دارد و در این راستا کنترل و حفاظت آن حائز اهمیت است.

   یکی از تجهیزات حفاظت موتور الکتریکی رله اشنایدر برای کنترل فاز است. به طور کلی رله کنترل فاز از تجهیزات حفاظتی است که در تابلوهای برق به منظور حفاظت از تجهیزات شبکه درمقابل اختلال های احتمالی استفاده می شود.

   به طور مثال توان خروجی موتور به ولتاژدریافتی آن بستگی دارد. در صورتی که ولتاژ موتور کاهش یابد، توان تولیدی موتور نیزکاهش یافته و موتور به دنبال افت ولتاژ، جریان بیشتری از شبکه می کشد. این افزایش جریان می تواند باعث گرم شدن موتور و آسیب به دستگاه شود.  به منظور تشخیص این افت ولتاژ با قرار دادن رله کنترل فاز می توان ولتاژ فازهای ورودی به موتور را چک نمود.

 

کنترل فاز اشنایدر

عملکرد رله کنترل فاز اشنایدر به چه صورت است ؟

با وصل شدن سه فاز و نول به ترمینال های ورودی کنترل فاز در صورت مناسب بودن ولتاژها، نشانگر سبز روشن می شود (Un) و بعد از طی شدن زمان تأخیر (بین 1 تا 10 ثانیه)، با روشن شدن نشانگر (R) کنتاکت خروجی رله اشنایدر وصل می شود.

زمان سنجی رله کنترل فاز در شرایط نرمال شبکه  شروع می شود.

بروز خطا سبب قطع خروجی رله اشنایدر می شود و هر دفعه پس از برطرف کردن خطا، زمان سنجی دوباره شروع می شود.نشانگر خطا با بروز  افت ولتاژ، قطع و یا جابه جایی فازها و در نتیجه قطع رله داخلی، روشن می شود.

برای اطمینان از صحت تنظیم رله کنترل فاز اشنایدر می توان در حالی که موتور در حال کار است جریان یکی از سه فاز را قطع کرد تا شبکه دو فاز شده و رله کنترل فاز عمل نماید.

انواع مدل های کنترل فاز اشنایدر :

 • کنترل فاز اشنایدر rm17tg20
 • کنترل فاز اشنایدر rm17te00
 • کنترل فاز اشنایدر rm35tf
 • کنترل فاز اشنایدر مدل rm35tf30
 • کنترل فاز اشنایدر rm35tf30
 • کنترل فاز اشنایدر 5 چراغ

برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت کنترل فاز اشنایدر  با ما تماس بگیرید.

محافظ جان شنایدر چیست ؟

محافظ جان شنایدر چیست ؟

به منظور حفاظت از جان افراد در مقابل خطر برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات جریان نشتی، از کلیدهای حفاظت از خطر برق گرفتگی (محافظ جان) استفاده می شود.

برای تهیه محافظ جان اشنایدر لاله زار مرکز اصلی می باشد.

محافظ جان اشنایدر قیمت دارای قیمت های متنوعی بوده که قبل از خرید باید مراقب باشید تا تقلبی نباشد، متداول ترین کلید های محافظ جان محافظ جان اشنایدر 25 آمپر است.

این کلیدها که براساس حساسیت خود به دو نوع خانگی (تک فاز) و صنعتی (سه فاز) تقسیم می شوند، علاوه بر حفاظت افراد در مقابل تماس مستقیم و یا غیر مستقیم برق، با جلوگیری از نشتی جریان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز موثر خواهند بود. محافظ جان اشنایدر الکتریک به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

·        محافظت انسان در برابر تماس مستقیم با قطعات الکتریکی (30 میلی آمپر)

·        محافظت قطعات الکتریکی در برابر خطر آتش سوزی (300 میلی آمپر)

گالری تصاویر اشنایدر الکتریک

ما قادر به تامین تمامی مدل های اشنایدر الکتریک هستیم !

به دنبال خرید قطعات و تجهیزات برق صنعتی با برند اشنایدر الکتریک هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخی پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

برای دریافت قیمت کنتاکتور اشنایدر با ما تماس بگیرید.
قیمت کنتاکتور اشنایدر d32
قیمت کنتاکتور اشنایدر d65
قیمت کنتاکتور اشنایدر d18
قیمت کنتاکتور اشنایدر d40
قیمت کنتاکتور اشنایدر lc1d25
قیمت کنتاکتور اشنایدر d80
قیمت کنتاکتور اشنایدر چینی
قیمت کنتاکتور اشنایدر d95
قیمت کنتاکتور اشنایدر d25

سوالات متداول

اصالت محصولات اشنایدر الکتریک به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت محصولات اشنایدر الکتریک به چه میزان است ؟

محصولات ارائه شده توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت تجهیزات اشنایدر چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم تجهیزات و قطعات برق صنعتی ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا محصولات اشنایدر دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

محصولات به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

خرید شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید