ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده قطعات و تجهیزات پی ال سی PLC در ایران می باشیم !

پی ال سی  چیست و چه کاربردی دارد ؟

کنترل کننده ی برنامه پذیری است که از خانواده کامپیوتر ها به شمار می آید؛ این کنترل کننده عمدتا در مقاصد صنعتی به کار می رود. ورودی سیگنالهای متنوع دیجیتال یا آنالوگ را از field قبول می کند و سپس آنها را برای cpu به صورت سیگنالهای منطقی سیستم باینری تبدیل می نماید و cpu مطابق برنامه هایی که در آن ذخیره شده دستورات را اجرا و خروجی را به صورت سیگنالهای منطقی به خروجی می فرستد این سیگنالها می توانند به فرم آنالوگ یا دیجیتال به تجهیزات یا عملگرها ارسال شوند.

PLC در جهت اهداف کنترلی و برای استفاده در محیط های صنعتی به کار گرفته شد چون به سادگی قابل برنامه پذیری بود و تغییر در سیستم کنترل با تغییر در نرم افزار برنامه کنترل به سهولت امکان پذیر بود؛ مزایای فوق به همراه کوچکتر شدن ابعاد سیستم کنترل ، عیب یابی سریع تر ، خرابی کمتر ، توانایی اجرای برنامه های پیچیده تر، توانایی تبادل اطلاعات با سیستم های دیگر و … باعث شد که مدارهای رله ای به سرعت میدان را برای حضور PLC ها خالی کنند.

پی ال سی

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

یک سیستم PLC چیست؟

PLC به جای پنل‌های کنترل سنتی که عملیاتشان وابسته به رله‌های منطقی الکترومغناطیسی بود و براساس تایمر‌های سیستم‌های کنترل صنعتی بودند ساخته شده اند.

PLC قادر به نظارت مداوم ورودی‌ها از سنسور‌ها هستند و در مورد خروجی‌ها تصمیم می‌گیرند. هر سیستم PLC حداقل به سه ماژول زیر نیاز دارد:

  •  ماژول پردازنده
  •  ماژول منبع تغذیه
  • یک یا چند ماژول ورودی/خروجی

پی ال سی

گالری تصاویر پی ال سی PLC

ما فروشنده تجهیزات پی ال سی PLC هستیم !

به دنبال خرید پی ال سی و قطعات وابسته هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش پی ال سی PLC از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید،پی ال سی PLC می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با پی ال سی PLC دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت تجهیزات پی ال سی PLC به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله پی ال سی ها و قطعات وابسته دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت پی ال سی های ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

پی ال سی PLC های ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت پی ال سی PLC چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم پی ال سی PLC ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا پی ال سی PLC های ارائه شده دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی پی ال سی های قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

پی ال سی و قطعات وابسته خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

پی ال سی PLC خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !