ما بزرگ ترین تامین کننده محصولات ال اس LS در ایران هستیم !

نمایندگی ال اس

معرفی برند ال اس LS

پس از آن مجموعه LG فعالیت‌های خود را در زمینه شیمی و الکترونیک متمرکز نمود، GS در زمینه پالایش نفت و ساخت و ساز و شرکت LS نیز در حوزه سیستم‌های اتوماسیون صنعتی متمرکز گردید. تاریخچه LS Cable & System با ماموریت کمک به بازسازی اقتصاد کره شروع شد. پس از تکمیل مجتمع Ayang ،LS Cable & System  صنعت کابل کره را رهبری نمود و سپس با ایجاد یک ارتباط فنی با Hitachi Cable، گشایش مجتمع Gumi  و مرکز تحقیق و توسعه، بنیان خود برای توسعه صنعتی را محکم کرد.

برند ال اس

با محصولات ال اس LS آشنا شوید !

کنتاکتور ال اس LS

کنتاکتور یک کلید الکترومغناطیسی است که از اجزای مهم مدارهای قدرت و فرمان می باشد. کلیدهای الکترومغناطیس در واقع قطع و وصل کننده مدارات قدرت هستند که برای تحریک و انجام کار، از نیروی الکتریکی و مغناطیسی یا خاصیت آهنربایی استفاده می کنند.

کلیدهای مختلف در صنعت برق مدارات قدرت را توسط نیروی محرک دستی، قطع و وصل می کنند، در صورتی که کنتاکتور می تواند این کار را توسط نیروی الکتریکی یا همان مدار فرمان انجام دهد. بنابراین در واقع کنتاکتور واسطه ای بین مدار قدرت و فرمان است.

امروزه استفاده از کنتاکتورها در ماشین آلات صنعتی بسیار گسترده شده است و حتی ممکن است راه اندازی تجهیزات صنعتی و کنترل سیستم های اتوماسیون، بدون کنتاکتور امکان پذیر نباشد، در نتیجه کنتاکتورها جزء ملزومات اصلی در صنعت برق هستند.

شرکت ال اس LS دارای سابقه بسیار درخشانی در حوزه برق صنعتی می باشد، از این رو این شرکت توانسته به تولیدات بسیار با کیفیتی از قبیل کنتاکتور دست یابد .

کنتاکتور ال اس LS

گالری تصاویر ال اس LS

ما قادر به تامین تمامی مدل های ال اس LS هستیم !

به دنبال خرید قطعات و تجهیزات برق صنعتی با برند ال اس LS هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخی پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

اصالت محصولات ال اس LS به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت محصولات ال اس به چه میزان است ؟

محصولات ارائه شده توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت تجهیزات ال اس LS چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم تجهیزات و قطعات برق صنعتی ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا محصولات ال اس LS دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

محصولات به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

خرید شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید