ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده کلید اتوماتیک در ایران هستیم !

کلید اتوماتیک چیست و چه کاربردی دارد ؟

جهت محافظت از سیستم های روشنائی، صنعتی و سایر تاسیسات در برابر خطاهای شبکه مانند اضافه بار و اتصال کوتاه از انواع کلید یا انواع فیوز  استفاده می شود.

اما با توجه به ناتوان بودن فیوز ها در قطع کاملا همزمان سه فاز و خطای زیاد فیوزها در محافظت از شبکه در اکثر مواقع نمیتوان از این وسیله جهت حفاظت مطمئن استفاده کرد.

همچنین در بعضی از شبکه های توزیع می بایست به محض برگشت جریان یا ولتاژ یا کاهش بیش از حد ولتاژ، مدار بطور اتوماتیک قطع و پیغام های لازم ارسال شود. در بعضی موارد نیز ورود خودکار یا دستی دیزل ژنراتور یا ترانسفورماتور در شبکه توزیع جهت تداوم کار شبکه یا انجام تعمیرات دوره ای شبکه اجتناب ناپذیر می باشد که فقط در این موارد می توان از کلیدهای اتوماتیک استفاده نمود .

کلید اتوماتیک

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

کلیدهای اتوماتیک و غیراتوماتیک  چه فرقی با هم دارند؟

کلیدهای اتوماتیک ، کلیدهایی هستند که دارای رله می باشند و هر کدام برای کاربردهای مخصوص مورد استفاده قرار می گیرند و کلیدهای غیر اتوماتیک ، کلیدهایی هستند که صرفا برای قطع یا وصل مورد استفاده قرار می گیرند و فاقد رله می باشند . معمولا برای انتخاب کلید در کاتالوگ های  کلیدهای فشار ضعیف دو مشخصه مهم به نام های ICU و ICS مشخص شده است که دانستن آنها مهم می باشد .

ICU : جریان اتصال کوتاهی که کلید تنها یک بار بدون اینکه آسیبی ببیند قادر به قطع آن می باشد و برای دفعات بعدی نیاز به تعمیر و سرویس و یا تعویض دارد .

ICS : جریان اتصال کوتاهی که کلید به دفعات قادر به قطع آن می باشد بدون آسیب دیدن و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کردن.

کلید اتوماتیک

گالری تصاویر کلید اتوماتیک

ما فروشنده کلید اتوماتیک هستیم !

به دنبال خرید کلید اتوماتیک هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش کلید اتوماتیک  از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، کلید اتوماتیک می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با کلید اتوماتیک دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت کلید های اتوماتیک به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله کلید های اتوماتیک دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت کلید های اتوماتیک ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

کلید اتوماتیک ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت کلید اتوماتیک برق چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم کلید اتوماتیک ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا کلید های اتوماتیک دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی کلید اتوماتیک های قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

کلید های اتوماتیک خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

کلید های اتوماتیک خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !