ما بزرگترین تامین کننده و فروشنده آمپر متر در ایران می باشیم !

آمپرمتر چیست و چه کاربردی دارد ؟

ما نمي‌توانيم الكترونها يا پروتونها را ديده يا لمس كنيم. به همين دليل نمي‌توانيم آنها را بشماريم. در نتيجه به ابزاري احتياج داريم تا بتوانيم آنها را بشماريم. شدت روشنايي لامپ مشخصاتي از شدت جريان را به ما نشان مي‌دهد، ولي دو نقص اصلي دارد.

اول اينكه نمي‌تواند شدت جريان را در واحدي كه به آساني قابل يادداشت و مقايسه با اندازه گيري شدت جريان در محلها و زمانهاي ديگر است، اندازه بگيرد. همچنين در شدت جريانهاي معين مي‌توان از آن استفاده كرد.

اگر مقدار شدت جريان خيلي كم باشد، لامپ روشن نمي‌شود و اگر شدت جريان خيلي زياد باشد، لامپ مي‌سوزد. براي رفع نقص اول به ابزاري احتياج داريم كه به ما نشان دهد، چند آمپر (چند كولن الكترون در هر ثانيه) در مدار جريان دارد. دستگاه مخصوصي كه اين اندازه گيري را انجام مي‌دهد، آمپرمتر (ammetr) ناميده مي‌شود.

خرید آمپرمتر

با محصولات آدیش الکتریک بیشتر آشنا شوید !

اندازه گیری به کمک آمپرمتر به چه صورت است ؟

همان طور که در قسمت قبل گفته شد  واحد اندازه گیری جریان الکتریکی آمپر  است و به طور اختصار با حرف انگلیسی A نمایش داده می شود. آمپرمتر در مدار به صورت سری با قطعات قرار می گیرد به همین دلیل باید در نظر داشت که در اندازه گیری شدت جریان الکتریکی در یک مدار ابتدا باید مدار را قطع نمود سپس دستگاه را در داخل مدار قرار داد.

آمپرمتر ها  امروزی  به دو نوع آمپر متر  آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شوند که نوع آنالوگ آن قدیمی تر است و جای خود را به آمپرمتر دیجیتال داده است.

خرید آمپرمتر

گالری تصاویر آمپرمتر

ما فروشنده آمپرمتر هستیم !

به دنبال خرید آمپرمتر هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

آدیش الکتریک فروش آمپرمتر از کدام برند ها را انجام می دهد ؟

مجموعه آدیش الکتریک با توجه به تجربه پر بار و سابقه درخشان 30 ساله در حوزه برق صنعتی آماده ارائه و فروش تمامی تجهیزات و قطعات صنعتی در ارتباط با برق برای شما می باشد .

از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، آمپرمتر می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف از برند های اشنایدر، زیمنس ، ای بی بی ، هیوندای و ال اس تهیه  و به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده توسط آدیش الکتریک به فروش می رسند !

در صورتی که مدل خاص از برند دیگری مد نظرتان است، کافیست با ما تماس بگیرید !

سوالی در ارتباط با آمپرمتر دارید؟

_

سوالات متداول

اصالت آمپرمتر ها به چه صورت است ؟

تمامی محصولات ارائه شده توسط آدیش الکتریک از جمله آمپرمتر ها دارای گارانتی اصالت کالا بوده و این موضوع در زمان خرید ضمانت می شود !

کیفیت آمپرمتر های ارائه شده توسط ما به چه میزان است ؟

آمپرمتر های ارائه توسط این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در سطوح مختلف استاندارد های جهانی بوده و اورجینال بودن قطعات ضمانت می شود .

قیمت آمپرمتر چقدر است ؟

با توجه به حذف تمامی واسطه ها و واردات مستقیم آمپرمتر ما بهترین قیمت های ممکن را تضمین میکنیم .

آیا آمپرمتر ها دارای گارانتی هستند ؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین رویکرد های مجموعه آدیش الکتریک ارائه خدمات پس از فروش محصولات بوده که توسط شرکت سازنده ارائه می گردد .

از این رو تمامی آمپرمتر های قابل فروش دارای گارانتی می باشند .

آمپرمتر های خریداری شده به چه صورت تحویل داده خواهند شد ؟

آمپرمتر های خریداری شده توسط شما در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی شده و به محل درخواستی شما در سراسر ایران ارسال می شود .

نیاز به مشاوره دارید ؟

ما با داشتن علم روز در ارتباط با برق صنعتی آماده ارائه مشاوره تخصصی به تمامی مشتریان خود می باشیم .

از ما بپرسید !