ما بزرگترین تامین کننده کنتاکتور اشنایدر در ایران هستیم !

کنتاکتور های اشنایدر یکی از با کیفیت ترین و بهترین کنتاکتور های جهان هستند که در دو سری D و F طراحی شده که کنتاکتور های سری D با جریان 9 تا 150 آمپر و کنتاکتور سری F از 115 تا 800 آمپر تولید می شوند.

این کنتاکتور ها مطابق با آخرین استاندارد ها و اصول کنترل کیفیت در سر تا سر جهان در حال تولید می باشند. از دیگر خصوصیات این محصول، تنوع در طراحی آن می باشد که در رنج های گسترده، پاسخگوی تمامی نیازهای صنعت و بازار جهانی می باشد.

کنتاکتور اشنایدر چیست و چه کاربردی دارد ؟

کنتاکتور یک کلید کنترل شده برقی است که برای قطع و وصل کردن مدار قدرت برقی بکار میرود عملکرد

کنتاکتور مشابه رله در جریان های بالا تر می باشد.

یکی از معروف ترین انواع کنتاکتور ، کنتاکتور اشنایدر می باشد

که ما در این بخش قصد معرفی بیشتر کنتاکتور اششنایدر را داریم

این شرکت یک شرکت الکتریکی فرانسوی است که توسط برادران اشنایدر تاسیس شده است

در این شرکت بیش از 100 هزار نفر مشغول به کار هستند

محصولات و تولیدات شرکت اشنایدر شهرت در جهان شهرت یافته و اعتبار بالایی دارد

کاین شرکت جزء 50 شرکت اروپایی شناخته شده است

کنتاکتور اشنایدر که یکی از تولیدات این شرکت است بین مردم محبوب قرار گرفته و کیفیت بالایی دارد

ما فروشنده کنتاکتور اشنایدر هستیم !

به دنبال خرید کنتاکتور اشنایدر هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

نکات قبل از خرید کنتاکتور اشنایدر الکتریک

رنج جریان یا توان مصرفی و ولتاژ تغذیه بوبین. با توجه به رنج جریان کنتاکتور، کنتاکتور نوع D و F را انتخاب کنید و براساس ولتاژ تغذیه بوبین بین 24، 48، 110، 220، 230 و 380 ولت AC یا DC دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنید.

برای کنترل موتور به صورت راه اندازی مستقیم، راه انداز ستاره مثلث و … می توانید کنتاکتور مورد نظر خود را در هر رنجی از جریان و ولتاژ بوبین از میان محصولات اشنایدر بیابید و در ترکیب آن ها با قطع کننده های مدار اشنایدر (بریکرها) مانند کلیدهای اتوماتیک اشنایدر، از موتور در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت کنید.

مجموعه آدیش الکتریک با دارا بودن سابقه 30 ساله در حوزه برق صنعتی و تجهیزات وابسته آماده ارائه و تامین تمامی قطعات و تجهیزات برند آدیش الکتریک به خصوص کنتاکتور اشنایدر الکتریک  به شما متشریان گرامی می باشد !

یکی از مهم ترین قطعاتی که می توانید از مجموعه آدیش الکتریک تهیه کنید، کنتاکتور برق صنعتی می باشد که این قطعات به صورت مستقیم و در انواع مختلف به همراه خدمات پس از فروش ارئه شده توسط کمپانی های سازنده به فروش می رسند !