ما بزرگترین فروشنده اینورتر اشنایدر در ایران هستیم !

اینورتر اشنایدر

  اینورتر یا درایو دستگاهی الکترونیکی است که جریان مستقیم برق را به جریان متناوب تبدیل کرده و در فرکانس و ولتاژ خروجی تغییر ایجاد می کند و به این طریق دور موتور الکتریکی را کنترل می کند. استفاده از اینورتر باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود، از الکتروموتورها محافظت می کند و طول عمر آن ها را افزایش می دهد.

اینورتر ها می توانند دور موتور را از صفر تا چندین برابر دور نامی نوشته شده روی پلاک موتور تغییر دهند. تنظیم دور موتورهای الکتریکی به دلیل منعطف ساختن پروسه های صنعتی بسیار مهم است و در بسیاری از موارد باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

انواع اینورتر اشنایدر

اینورترها و تا حدودی یکسوساز ها نیز به نیمه رساناهای مدرن قدرت وابسته هستند که وظیفه شان کلید زنی و هدایت ولتاژهای بالا و جریان های چند صد آمپری هستند. درایو ها همچنین به ریزپردازنده های قدرتمندی برای کنترل شان نیازمندند. از حدود سه دهه قبل این المان ها با قیمت مناسب و قابلیت اطمینان بالا در اختیار صنایع قرار گرفته اند، در نتیجه درایوها را می توان ادوات صنعتی مدرنی دانست.

درایوهای اشنایدر با نام تجاری آلتیوار ساخته و عرضه شده اند که آلتیوار 11، آلتیوار 12، آلتیوار 31، آلتیوار 312، آلتیوار 212، آلتیوار 61 و آلتیوار 71 پر مصرفترین آن ها به شمار می آید.

ما فروشنده اینورتر اشنایدر هستیم !

به دنبال خرید اینورتر اشنایدر هستید ؟ کافیست برای ما یک پیامک خالی ارسال کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید !

ویژگی های اینورتر schneider

اینورتر اشنایدر برای کنترل انواع الکتروموتور و همچنین نظارت دقیق و صحیح بر خروجی موتور پیشنهاد میگردد. اینورتر های ALTIVAR اشنایدر، دامنه متنوعی از درایو کنترل دور الکتروموتور را در اختیار کاربران قرار می دهند، که باتوجه نیاز سیستم خود آن را انتخاب و نصب نمایند.

از اینورتر اشنایدر در کاربردهای سنگین صنعتی مانند تسمه نقاله، تاسیسات بالابری، کنترل پمپ و برنامه های کنترل آسانسور استفاده می شود. اینورترهای اشنایدر با کیفیت و با بالاترین سطح دقت تولید و عرضه می شوند، که باعث بالابردن عمر مفید و راندمان کاری انواع الکتروموتور می شوند.

ویژگی های اینورتر اشنایدر

  • کیفیت ساخت بالا
  • راه اندازی آسان
  • نصب راحت
  • گارانتی و پشتیبانی فنی
  • پشتیبانی از تمامی مدهای کنترلی
  • قابل ارائه در توان های تک فاز و سه فاز
  • حافظت هوشمند از انواع الکتروموتور
  • افزایش راندمان خطوط تولید و بالابردن بهره وری الکتروموتورها

این امکانات باعث شده است که درایوهای اشنایدر از محبوبیت بالا و استقبال زیادی در بین کاربران اتوماسیون صنعتی داشته باشند.